Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyčtete zprosím z této nabídky vhodné ramky ?

Dle specifikace základní desky se nabízí následujcí možnosti RAM memory jež lze osadit, ovšem pokud dobře chápu v závislosti na procesoru. Je-li deska osazena procesorem Pentium 4 - 2.8 GHZ a možnosti následujcí, jaké ram memory - pokud možno nejvýkonější je možné použít ?
•Two 184-pin DDR DIMM sockets
•Supports up to 2GB system memory
•Synchronous operation with processor system bus - PC2100/PC2700/PC3200 (DDR266/DDR333/DDR400) with 800MHz FSB CPU. DDR333 will run at 320MHz memory frequency when used with 800MHz FSB CPU. - PC2100/PC2700 (DDR266/DDR333) with 533MHz FSB CPU - PC2100 (DDR266) with 400MHz FSB CPU
•Supports non-ECC (x64) DIMM using 128Mb, 256Mb or 512Mb
•Supports unbuffered DIMMs

děkuji vám za nápovědu.

Ta stránka se plouží jak šakal po obrně :-). Podle manuálu je maximální kapacita RAM 2GB, po jednom gigu v každé bance, podporované jsou pouze NonECC paměti (překvapivě). Konfiguraci podporovaných modulů zjistit nejde, a to jsem čekal dvě minuty na support list - neexistuje. Bude to pokus/omyl.