Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi Router

Zdravím, potřebuju wifi router s firewall a pokud možno s f-kcí sdílení dat, tzn. připojení externího disku přes usb.
Narazil jsem na tento: TP-LINK TL-WR1043ND
Myslíte, že je plně dostačující pro domácnost?
Četl jsem, že zpomaluje připojení a routery této značky nejsou moc spolehlivé. Můj cenový strop je 1200Kč.

A ja pridam nazor z jineho soudku, totiz bezpecnosti. Rozhodne nedoporucuju mit jakakoli data na zarizeni, ktere ti zaroven dela branu do internetu. Proc? Jakmile by se pripadnemu utocnikovi podarilo dostat na router, ma okamzite pristup k veskerym tvym datum. Kdyz budes mit sitovy disk, ktery budes do site pripojen az za router, tak by se onen pripadny utocnik musel zabyvat jeste jednou prekazkou navic.