Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opera: ukládání stránky s obrázky

Buď dělám něco špatně (nastavení) nebo to Opera neumí: používám Operu 8.02 a když chci uložit stránku s obrázky, obrázky se uloží "bez ladu a skladu" do stejné složky jako stránka. Exituje nastavení, aby opera ukládala obrázky do samostatné složky stejně, jako to dělá IE? Tj. stranka.htm a stranka_soubory (v této složce všechny obrázky).

Děkuji,
Pavel

IE: no myslím že tohle nejde, ale jist si nejsem. V podstatě už IE nepoužívám.

Opera: Jde taky o to, že když si do nějaké složky, např. Net\2006-03-19\ uložím více stránek i s obrázky a pak tu stránku potřebuju kopírovat jinam, tak bych k tomu chtěl automaticky přidružit i obrázky.

Lidičky, neříkejte že jsem s tímhle problémem sám.

Pavel

Protože byla první, kterou jsem si nainstaloval. Nemusím mít vždy vše nej (nejnovější, nejlepší, největší, nejdřív), nemám takovou povahu. Opera mi vyhovuje, reklama v ní mi nevadí. Jsem asi konzervativní v některých ohledech. Až přijde 9.0, možná přejdu.

Pavel

Opera tuhle moznost ukladani nepodporuje. Existuje sice nekolik reseni, ktere to dovedou obejit a ulozit stranky jako IE, ale vsechna me znama reseni jsou natolik krkolomna nebo nespolehliva, ze je nemuzu doporucit. A pokud je mi znamo, zatim se ani neuvazuje o tom, ze by Opera zacala ukladat html nekam a soubory jinam. Ja ani nevidim duvod, ukladani ala IE mi pripada nesikovne. Vec vkusu a nazoru.

V devitkove rade Opery je zatim experimentalne funkce ukladani do formatu MHT - vse v jedinem souboru.

Mimochodem, doporucoval bych z te 8.02 prejit na 8.53 - resi oproti tvoji verzi pomerne dost bugu; je i v cestine vcetne ceskeho instalatoru.