Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opera: ukládání stránky s obrázky

Buď dělám něco špatně (nastavení) nebo to Opera neumí: používám Operu 8.02 a když chci uložit stránku s obrázky, obrázky se uloží "bez ladu a skladu" do stejné složky jako stránka. Exituje nastavení, aby opera ukládala obrázky do samostatné složky stejně, jako to dělá IE? Tj. stranka.htm a stranka_soubory (v této složce všechny obrázky).

Děkuji,
Pavel

Opera tuhle moznost ukladani nepodporuje. Existuje sice nekolik reseni, ktere to dovedou obejit a ulozit stranky jako IE, ale vsechna me znama reseni jsou natolik krkolomna nebo nespolehliva, ze je nemuzu doporucit. A pokud je mi znamo, zatim se ani neuvazuje o tom, ze by Opera zacala ukladat html nekam a soubory jinam. Ja ani nevidim duvod, ukladani ala IE mi pripada nesikovne. Vec vkusu a nazoru.

V devitkove rade Opery je zatim experimentalne funkce ukladani do formatu MHT - vse v jedinem souboru.

Mimochodem, doporucoval bych z te 8.02 prejit na 8.53 - resi oproti tvoji verzi pomerne dost bugu; je i v cestine vcetne ceskeho instalatoru.