Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dlouhodobý problém s PC

Dobrý den, již delší dobu mám problém se svojím pc. Od nějaké doby mi připadá o hodně pomalejší, neusstále se kouše apod. Několikrát jsem zkoušel i přeinstalovat OS (windows xp home edition), ale ani to nepomohlo. Teď se mi například zase stalo, že při instalaci hry (NFS Undeground 2) se mi PC opět kousl, poté restartoval a už nejde naběhnout OS.. píše to: Systémová chyba - byl zadán nesprávný parametr.. Myslíte že můžu mít nějakého vira, ikdyž jsem několikrát přeinstalovával OS..? Vůbec si nevím rady co s tím. Děkuji za každou odpověď.

při instalaci hry (NFS Undeground 2) se mi PC opět kousl, poté restartoval a už nejde naběhnout OS.. píše to: Systémová chyba - byl zadán nesprávný parametr.. Myslíte že můžu mít nějakého vira..

reklamuj hru tam kde je obvykle kupuješ, že z nich máš zavirovaný pc.

kráťa myslel tento odkaz.

zkontroluj si log z hijackthis.

a zítra nezakládej zas nový dotaz kvůli jednomu krámu.

po několikanásobné nové instalaci? ::) zformátuj disk a začni instalovat úplně znovu.

pokud máš rozdělený disk pro systém s programy zvlášť a data zvlášť, nemáš žádný problém.
jestli máš dohromady data a systém na jednom hnoji, pak podle velikosti tvých důležitých dat: buď je vyčteš a zazálojuješ v jiném pc, nebo si seženeš druhý disk.

takže problém není s tvým pc, ale opakovaný problém má pc s tebou.