Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lexmark all in one X1190

Mám problém... napotřetí se mi podařilo u kamaráda tuto tiskárnu se skenerem v jednom nainstalovat z přiloženého CD... ALE (!!!) Stále se v "tray" (lišta u hodin) ukazuje "nalezen nový hardware LX X1100 series a vyskakuje okno s hláškou:
Při instalaci došlo k chybě. Systém nemůže nalést uvedený soubor... nepíše mi to jaký soubor, odkud, kam... prostě nic.. jen tahle hláška... dá se nějak poštelovat gatesův operační systém tak, aby ono přídavné zařízení "nehledal" a nevyhazoval hlášku?
- zkoušel jsem originální ovladače na CD u tiskárny, ovladače stažené z internetu přímo od lexmarku, dokonce instalační CD od bratra, který má taky serii X1100...
Poraďte prosím. jsem z toho zoufalej...

Ještě může být závada v case, resp v konektoru USB na case. Pokud používáš ten na předním panelu case, záleží jakými kablíky je vyveden z MB. Měl by to být stíněný kablík. Takové ty barevné vodiče bez stínění mohou také způsobovat chybnou funkci USB, zejména rychlejšího USB2.0

Právě že vše je v pohodě... Ono se mi i podařilo asi dvakrát tiskárnu nainstalovat i s control centerem v pořádku... vše tiskne i skenuje... jen se stále v tray ukazuje "nalezen nový hardware X1100 series a vyskakuje okno s textem "Při instalaci došlo k chybě. Systém nemůže nalést uvedený soubor. " a jediné funkční tlačítko je "Dokončit" .. žádné podrobnosti nejsou k mání... ještě skusím Tiskárnu nainstalovat na jiném počítači... jestli bude fungovat bez problémů tak mě holt bude čekat procedura: "Format C: / reinstall windows" :.(

Jinak díky "KOLEGO" ;-)