Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MB značky Foxconn ?

Dobrý den uvažuji o koupi základní desky značky Foxconn je to tip : Foxconn MCP7AM04H1. Jelikož jsem se setkal s touto značkou poprvé tak se ptám. Je tato značka kvalitní ??? Máte někdo zkušenosti z deskou Foxconn MCP7AM04H1 či z jinou deskou Foxtonn ?? Deska kterou jsem výše uvedl je starší a už se zdřejmě nevyrábí nicméně mě zaujala. Předem děkuji za odpovědi.:-)

Zbytek bude taky časem. Deska je na aukru a píšou u ní tohle :

"Foxconn MCP7AM04H1 - idealni pro HTPC, ticha, vykonna, podpora PhysX, HD, CUDA, BlueRay!!!
NEJMODERNĚJŠÍ A NEJVÝKONNĚJŠÍ CHIPSET PRO s.775 s výkonnou integrovanou grafikou geforce9300 včetně DVI !!!"

Tak nevím jak to sní je protože na internetu toho o ní opravdu moc není.
Jinak samozdřejmě jsem se díval i po ostatních deskách . Zaujala mě ještě: ASUS P5N-SLI
Myslíte že bude o tolik lepší než ta FOxconn ?

Foxconn je firma, která vyrábí hodně na zakázku. Jedním z jejich velkých zákazníků je třeba hnijící jablko- vyrábějí iPh*ne.

A dovol mi, abych se usmál nad "výkonnou integrovanou grafikou geforce9300". 9300M GS mám v notebooku. Pro mě je to akorát, přesně to co chci. Má to spotřebu GMA při zhruba dvojnásobném výkonu= stále nulovém.

Foxconn je jeden z najvacsich svetovych vyrobcov elektroniky. Robi napr aj pre Asus okrem ineho.
Dosky Foxconn su relativne dobre, maju chudobne prislusenstvo, slabsi sw a nic nehovoriaci obal (MSI ci Asus svoje vyrobky patricne nablyskaju). Inak nemam proti nim ziadne vyhrady.
Pokial ides skladat pc z uz pouzitych dielov je jedno aku dosku si kupis. 775 je naozaj uz minulost a skladat pc na tejto baze ti tu nikto neodporuca ako sam vidis.

Já bych koupí case nezačínala, pak by se mohlo zjistit, že se do něj nevejde MB, popř. dostatečný počet větráků na chlazení výkonnějšího MB apod.

Když si stavím PC pro sebe, tak jako první si vyberu procesor, kterej chci podle toho, nač chci PC používat. K procesoru pak vyberu odpovídající MB a RAM a pak vyberu takovej case, do kterého se vše v pohodě vejde a zbyde mi dost místa + ostatní komponenty.

Skládat PC po jednotlivých dílech je blbost jak už psalo dost lidí přede mnou. Jednak je to nepoužitelné pokud chybí některý ze základních dílů (koupě DVD mechaniky počkat může, tu kupuji až jako poslední a někdy až po určité době provozu PC), jednak při rychlosti zastarávání a zlevňování elektroniky je výhodnější to koupit vše najednou v okamžiku, kdy na to mám prachy a pak koupit to, nač mi peníze stačí.