Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 DISKY?

Dobrý den,
mám 2 HDD normálně v PC zapojený to ano. Na 1 je systém a na 2. jsou data.
Teď jsem dostal 1 HDD kde je taky normalně daný system, ale potřebuji z nej "vytáhnout" data na ten 2.HDD kde jsou data a přidat to k nim, ale nechci ho smazat a chci aby data i na tom HDD co jsem dostal zůstaly zachována.
Jinak se jedna bohužel v obou případech o systém Windows XP Proffesional.
HDD jsou P-ATA pripojeni.
Předem děkuji B3art.
PS: Mám možnost připojit na ráz 2 HDD (všechny 3 nemohu za ráz připojit, protože nemám tak dlouhý kabel s roztrojkou, mám pouze s rozdvojkou).

Specifikace desku se nehledá na stránkách lidí s nemytými vlasy, ale na stránkách výrobce. Jako slave to zapojíš tak, že to připojíš na kabel se systémovým diskem (doprostřed kabelu) a jumper nastavíš na slave. Jestli má ta deska druhý slot, zapojíš to tam.

Já se s tím hledat nebudu. Proč prostě nepřipojíš ten disk jako slave (doprostřed kabelu), nezkopíruješ ta data na systémový disk a potom to neuvedeš do původního stavu? Jestli ta deska má dva konektory pro připojení PATA zřízení, je to ještě jednodušší.

Kolik máš na desce P-ATA konektorů? Jestli víc než jeden, zapoj jej do toho druhého (např. místo CD). Taky nezapomeň na správné nastavení jumperů na disku (master/slave). Také záleží na objemu dat, který chceš přenést a na zaplněnosti stávajících disků. Možná by to šlo nahrát na první (systémový) disk a z něj pak na druhý (datový).

V tom že nejde otevřít a chová se jako prázdný, když jsou na něm data.
Jinak když mě projížděla kontrola od Winwosu toho disku
Program SHKSK overuje soubory
Segment 20964 záznamu souboru je nečitelný.
Segment 20965 záznamu souboru je nečitelný.
Segment 20966 záznamu souboru je nečitelný.
Segment 20967 záznamu souboru je nečitelný.
Jinak vše projelo v pořádku.

Zapojení jsem nechal stále na té 1 "kšandě" ve stejném rozpoložení akorát restartoval... pravěže pak naběhla ta kontrola. Teď po té kontrole má stále označení "f".
Ve správě disků se ukázal jako vyměnitelný diska tak jsem dal na něj pravým a vlastnosti a z ničeho nic se přehodil vedle disku "c". Je už jako aktivní a jede v pořádku. Otevřít už jde a kopírovat z něj soubory také.
Děkuji moc za pomoc.;-)