Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde v Opeře otevřít IE?

Používám Operu. Některé stránky bych chtěl přeložit pomocí Translatoru, který je však integrován do IE. Při stahování souborů bych použil program, který je rovněž funkční jen v IE. (Opera mi při stahování nenavazuje, ale při Pokračovat začíná znovu).
Proto se ptám: Jde z prohlížeče Opera otevřít stránku v IE. Mám pocit, že jsem kdysi tuto položku měl v kontextové nabídce. .
Dík

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
V Opere lze mit tlacitka nebo polozky kontextoveho menu dle vlastni potreby, cili tam muze byt treba…
iv936 19.03.2006 17:13
iv936
Na Tvém odkazu nontroppo je tlačítko na IE hotové.Takže dvě kliknutí a mám ho .:-D:-D Dík:beer: poslední
Henessy 19.03.2006 19:25
Henessy

V Opere lze mit tlacitka nebo polozky kontextoveho menu dle vlastni potreby, cili tam muze byt treba prikaz "Otevrit stranku v IE", "Otevrit odkaz v IE", "Stahnout GetRightem", "Otevrit obrazek v IrfanView" nebo skoro cokoliv jineho. Uvedene priklady jsou jen namatkove.

Vse se provadi editaci prislusnych ini souboru, staci na to obycejny notepad, ale netreba se toho bat, jsou to opravdu jednoduche upravy, jen je ale treba vedet, kam a co vlozit nebo co zmenit. U tlacitek je situace jednodussi - mnohe z nich jsou jiz hotova a staci si je pretahnout na nejakou listu.

Vynikajicim zdrojem vsech informaci o Opere jsou stranky nontroppo, napr. tlacitka jsou na CustomButtons
Pokud je anglictina prekazkou, mnohe z tech stranek jsou i v jinych jazycich, bohuzel cestina chybi, ale snazime se spoustu informaci podavat na www.operacesky.net a na pripojenem foru. Nektera tlacitka jsou zde:
tlacitka-do-opery.php - je tam i to "Otevrit v IE".

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru