Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdělení disku na více oddílů Windows 7

Dobré ráno, moc vás všechny prosím o pomoc - máte někdo zkušenosti s rozdělením HDD na více oddílů ve Windows 7 ? udělali jsme to v programu Acronis Dick Director Suite a po rozdělení se už počítač nezpustil, ale zůstal jen v BIOSU se žádostí o instalační CD Windows ..nevíte co s tím? jak se tomu vyhnout? žádné CD jsem k počítači nedostala a mám ho 3 dny .. je to HP Pavillion ... moc vám děkuji za odpověď

Pouzi vstavanu obnovu operacneho systemu, vid navod k notebooku, u HP je to vzdy vstavane. Aktivuje sa to nejakou klavesou pri starte je to v navode (zvykne to byt F11 a potom si vybrat factory recovery).
Funguje to ak tym acronisom nebola zmazana recovery particia (ak bola zmazana tak odniest do servisu kde maju recovery DVD a uz nikdy vzivote nesahat na acronis)

Vo Win7 sa da zmensit oddiel a vytvorit novy uz priamo v sprave diskov vo Windows7, je to blbovzdorne a nepotrebujes si znefunkcnovat system acronisom.