Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Falsh disk nefunguje :(

Dobrý den, ahoj, mám problém. Jako obvykle jsem si zapla svůj notebook a zapojila svojí flashku. Dnes mi ale vůbec nenaběhla ani světýlko nesvítí. Zkoušela jsem i na PC, ale taky nic. Mám na ní důležitá data a nemůžu je ztratit. Opraví mi někde tu fleshku, nebo alespoň z ní vytáhne data? Nevím co s tím. Díky za rady. S pozdravem Lil

kontakt je v pořádku. svým zacházením (vytahováním za chodu) sis obsah flashky zničila sama.
můžeš zkusit programy typu testdisk, recuva, getdataback, ale nejspíš nenajdou ani tu flashku.

to co ti píšou že flashka není zálohovací médium je pravda.
jestli ji nepoužíváš k přenosu dat jinam že uložíš soubor na další pc, ale edituješ nedejbože rozsáhlejší data přímo na flashce, je to skoro spolehlivá cesta k poškození upravovaného souboru, a potom ke zničení celého souborového systému (obsahu flashky).

Já tě chápu,že by nejlepším řešením byl prográmek v češtině,který by dvěma kliky data vytáhl zpátky. Ale věz,že takové řešení zkrátka neexistuje. Nejlepším řešením je specializovaná firma,která to za čtyř až pětimístnou sumu z té flashky dostane. Poučení pro příště máš zdarma.

Tak schválně..v pondělí to nesu na diagnostiku tak sem schválně pak napíšu co s tim teda je.. Jsem zvědavá kdo teda nakonec má pravdu.. jinak dík za příspěvky ikdyž mi to většinou s ničim nepomohlo.. stejně díky všem..