Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Falsh disk nefunguje :(

Dobrý den, ahoj, mám problém. Jako obvykle jsem si zapla svůj notebook a zapojila svojí flashku. Dnes mi ale vůbec nenaběhla ani světýlko nesvítí. Zkoušela jsem i na PC, ale taky nic. Mám na ní důležitá data a nemůžu je ztratit. Opraví mi někde tu fleshku, nebo alespoň z ní vytáhne data? Nevím co s tím. Díky za rady. S pozdravem Lil

Tak schválně..v pondělí to nesu na diagnostiku tak sem schválně pak napíšu co s tim teda je.. Jsem zvědavá kdo teda nakonec má pravdu.. jinak dík za příspěvky ikdyž mi to většinou s ničim nepomohlo.. stejně díky všem..