Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Síťový kabel byl odpojen"

Vím že to tu je mnohokrát ale jelikož se zatím v počítačích a síťích moc nevyznám tak bych potrřeboval někoho kdo by poradil a měl by na mě nervy takže k věci hází mě to furt síťový kabel byl odpojen, vím že to není kabelem, routrem jelikož druhýmu complu to jede normálně takže myslím že bude něco v nepořádku s tím mím, routr jsem taky odpojil na 5 minut a furt to dělá to samý.
Událost která předcházela je taková že jsem měl počítač nedávno v servisu jelikož mě nešel zapnout a tam mě nejspíš přeinstalovali windowse ( Vše z místního disku C zmizlo a to co jsem měl na D zůstalo ).

Také mě nedávno to vypsalo tuto chybu jestli to s tím nějak souvisí Windows - systemova chyba: adresa IP koliduje s jinym systemem v siti

prosil bych o poradu další info dodám když poradíte jaký a jak děkuji

Martin

zdravým mne vypisuje to iste.Nikto nevie poradit.zadal som cmg v Spustit potom ipconfig a vypisalo toto:

Pripojeni............odpojeno

Nič viac.Mohla odisť sietova karta?kabel je v poradku Modem tiež volal som providerovi Antechnet a pozeralito, všetko je v poriadku vraj prioblem u mna v kalbli alebo v počitači.

DAkujem