Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojeni GK s TV přes HDMI

Ahoj, potřeboval bych poradit s propojením TV přes kabel HDMI a zároveň aby fungoval monitor, jenže to se mi stále nedaří.Po propojení HDMI z GK do TV, mě zčerná monitor a napíše "Input not supported" a na TV se nic nezobrazí.Po ručním restartu PC, stále ten samí problém, nezobrazí se nic na TV ani na Monitoru.Monitor začal fungovat až po odpojení HDMI kabelu.Tak prosím poraďte mi jak mám tento problém vyřešit.
TV: Sony Bravia 32W5800
Gk: nVidia 9800GTX+
Monitor: Acer P223W
Hdmi kabel je stíněny s pozlacenými konektory, verze(1.3)
a mám nainstalovaný Windows 7

Taky jsem se s tímhle potýkal,ale mám kartu ATI,ale mohlo by to být podobné,musíš to nastavit v GeForce,u nVidia by se to mělo jmenovat Dualview,zobrazí se ti dva monitory a to okno kde je plocha pc jakoby přetáhneš na ten druhý monitor.Nevím jestli nVidia podporuje zvuk přes HDMI,jestli jo tak nastav výstup zvuk.zařízení jako HDMI output.Jinak jack ze zvukovky do tv,nevím co máš za vstup,asi 2x cinch.