Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem To admins: Statistika poradny

Koukam ze od prvniho dotazu tady za chvili ubehnou dva mesice. A chtel bych navrhnout zda by se nedala udelat nejaka statistika za tu dobu, typu:

- Celkovy pocet dotazu.
- Pocet registrovanych uzivatelu.
- Uzivatel s nejvetsim poctem dotazu.
- Uzivatel s nejvetsim poctem prispevku.
- Vlakno s nejvetsim poctem pristevku.

Myslim ze by to mohla byt celkem zajimava data.

Mě by se také něco takového líbilo a mohlo by to být třeba v tom horním pruhu vpravo nahoře. :-)
Ale tyto:
- Uzivatel s nejvetsim poctem dotazu.
- Uzivatel s nejvetsim poctem prispevku.
- Vlakno s nejvetsim poctem pristevku.
bych mít nemusel. Spíše by možná bylo zajímavé, kolik dotazů má onu zelenou fajfku.