Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší free POP3

Asi 7 let mám mailovou schránku na TISCALI, do nedávné doby naprosto bez problémů. Ale asi poslední 2 měsíce naprosto nepoužitelné, permanentní výpadky a kontrola pošty místo několika vteřin až minutu, často vyžaduje opětovné potvrzení hesla a několikrát denně nejde vůbec. Přeposílání na jinou schránku funguje podobně strašně, zpoždění i několik dní. Doposud ale problémy nebyly, poraďte jak funguje mail např. na seznamu, centrum, atlas a kde si udělat free pop3 schránku...

Ja pouzivam jich vic , Seznam ten se dokonce zdrzel az 2 dny , volny obcas den, centrum temer okamzite,xko ma zbytecne omezeni nepouzitelne,atlas neznam, muj vlastni jak si ho nastavim :-D.
Pruser je ze jsem si nedavno prenastavoval SMTP server a nastavil jsem doruceni na web az za 12 hodin pak jsem musel do adresare a prenastavit Server.

Na "odpad" (když je nutno někde "něco" zadat) používám mail na Seznamu a je mi jedno, co se tam hromadí... protože tam ani nelezu.
Na běžné a veřejné věci gmail, se kterým jsem (bez nějakých výhrad) spokojen.
Na důvěrné a pracovní věci mám dvě schránky (antispam, NOD32,...) + hafo místa na serveru u providera.

Ja mam email.cz, kdysi byl super, pak zacali problemy, tak jsem presel na centrum - nepouzitelne, neustale vypadky, jenze ted co koupil email.cz seznam, tak je opet perfektni, takze urcite doporucuju seznam.

Seznam mi funguje bez problémů už několit let, mám tam poloodpadní adresu.
Akorát se pořád generuje bordel cookie hit.gemius při nastartování Seznamu
a jsem líný přenastavit si Bluetone na kontrolu pošty ze Seznamu.
BTW, z Bluetone mi 2x přišel Mailer Daemon ( eric.bluetone.cz ),
když jsem posílal něco na Slovensko, patrně byl nějak nastaven tamní server,

Poslal jsem to pak ze Seznamu a pohoda.