Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teploty cpu

zdravim, je mozne aby mi asi ve 2 programech CPU ukazal ze ma 13 stupnu? vetsinou mi ukazoval 15-22, kdyz jsem mel zlomenej chladic na cpu tak mi ukazalo asi 14 stupnu ze ma cpu.. je to normal?

Ne nemám,ale dle specifikací procesorů Intel se tyto teploty pohybují v rozmezí od 60-90 stupňu,těch 90 je spíše vyjímečné,ale 25 je hodně málo a je podchlazený,to znamená špatná vodivost,platí zde u procesorů čim vyšší teplota tím lepší vodivost a tedy i funkčnost.Já mám na mém Athlon 64 2800+ 60 stupňu většinou.