Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 audio výstupy z PC

Ahoj možná je to hloupost ale celkem by mě zajímalo jestli pc dokáže mít 2 audio výstupy. Představoval bych si to asi tak:

Obyčejný výstup (3,5 jack) by konal svoji práci. Potom bych si spustil nějaký software který by z (třeba) mikrofonního vstupu udělal druhej výstup. A v tom sofu bych mohl přehrávat hudbu která by šla jen z mikrofonního vstupu. Vypadá to celkem nemožně ale rád bych znal odpověď

díky

Urcite by sa zislo vediet aku mas zvukovu kartu, potom by sa dalo povedat ci sa to da alebo neda.
Velka vacsina zkukoviek 5.1 a viac ma moznost nezavisleho vystupu 2 x stereo.
Ovsem z mikrofonoveho vstupu zrejme vystup nespravis pokial to ta karta nahodou nema osetrene vnutorne.
Sa mi zda, ze uz som videl kartu ktora mala moznost prepnut vstup na vystup.
Samozrejme sa to da docitat v manuale.