Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zkopírovat/zálohovat operační systém

Ahoj,
dostala jsem HP notebook, který měl již při koupi nainstalovaný operační systém Windows 7. Ovšem instalační cd již přibaleny nebyly. Dostala jsem radu, abych si systém na cd uložila sama, kdybych chtěla jednou notebook přeinstalovat.
Upřímně si s tím ale nevím rady JAK bych měla ten systém na cd nebo dvd zkopírovat. Přiznám se bez mučení - jsem lama :-[
Neporadíte mi někdo jak přesně postupovat?
Děkuji moc!

pc se čistí a když seš na pc zvyklej tak víš co čistit a pokud něco čistič špatně vyčistí a takovej čistič jsem ještě neviděl,tak většinou se znova registr oběví.Byl jsem taky takovej frajer a pc jsem nečistil ale to bylo tím že jsem nevěděl že se čistí pc až mi pak odešel software 1000krat tabulka error a když jsem se ptal technika co to bylo řekl čistit každý tyden od té doby mám automaticke čištěni s hlubokým skenem a nebojím se.

no kdyby si byl chytrej jak si myslíš nepíšeš možná né.Mohl to udělat taky nějak program třeba že jo,proč to svádíš na čistič.Čističe snad rozežírají windows máš s tím nějaké zkušenosti nebo jsi o tom někde četl v pc magazínu???

Aha. :-D

A není tedy lepší, když už je třeba takových znalostí na konfiguraci TuneUp (aby nám nerozesral systém), si to co potřebuju nastavit sám v systému?

Apropos, psal jsi:

Čističe snad rozežírají windows máš s tím nějaké zkušenosti nebo jsi o tom někde četl v pc magazínu???

tak jsem jen čekal na tvé odborné vyjádření. To víš, my tu nejsme na IT mágy co umí TuneUp zvyklí...

P.S.: zkus nás ještě pobavit, dobře se to čte, i ten teenagerský argot je takový osvěžující.. :-)