Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s USB

Dobrý den,
mám velkou prosbu. Chtěl bych se zeptat, proč mi při zapojení USB do PC píše na mobilu "provádí se pouze nabíjení baterie".
Mám s tím už delší dobu potíže, takže bych opravdu rád tento problém vyřešil. V PC se moc nevyznám, takže to možná bude nějaká maličkost.
Také na těchto stránkách jsem zaregistrovaný teprve 1. den a nevím, jestli tento dotaz píši správně. Proto bych prosil o laskavost a přehlédnutí mých případných nedostatků v dotazu.
Děkuji za pochopení a doufám, že mi pomůžete.

Pro zdárné vyřešení Vašeho problému by bylo dobré napsat následující:
- typ mobilu
- zda je na PC nainstalován nějaký obslužný program pro mobil; pokud ano, jaký
- operační systém onoho PC
- zda to dříve fungovalo "a najednou to nejde" nebo jestli to nefungovalo nikdy

Pardon, na to jsem zapomněl.
-telefon: Sony Ericsson K750i

A ještě jsem právě nedodal, že dříve to šlo, ale po výměně procesoru když jsem chtěl znovu zapojit mobil do PC, tak už byl problém.
V PC žádný program nainstalován není. Nebyl totiž potřeba. Vždy se mi v "Tento počítač" objevil "vyměnitelný disk", ale poté už nikoliv.

Ja soneyericcson nemam (moja nokia nepotrebuje nic instalovat) ale skusal si tento ovladac z ofic.stranok sonyericsson?
http://www.sonyericsson.com/cws/support/softwaredo wnloads/detailed/usbdrivers/k750i?cc=gb&lc=en
Treba postupovat podla navodu, malo by ti po pripojeni USB vybehnut ze "Windows nasel novy hardware", ak nie tak skusit spustit instaciu drivera rucne zo spravcu zariadeni.

Druha vec - vtedy ked to prestalo fungovat neinstaloval si tam nahodou nejake ovladace pre nejaky USB fotak, kameru, apod? Mozu sa medzi sebou mlatit.

Tretia vec (resp. tymto zacni :) - prejdi si vsetky polozky v menu telefonu, hlavne sekciu o konektivite, ze ci tam neni nieco o USB. Zvycajne to tam je a da sa to nastavit ze chces mod mass storage a ze ho chces povolit.

P.S> Stvrta vec - skus iny USB kabel, skus kratsi USB kabel, skus iny USB port PC, idealne vzadu na PC, nie vpredu.

-Ovladač z této stránky jsem stáhl, ale jakmile jsem mobil zapojil do PC, tak opět nic. Jen nabíjení baterie.
"skusit spustit instaciu drivera rucne zo spravcu zariadeni" - To nevím jak se to dělá.
-Ne, nic takového jsem neinstaloval. Žádný foťák, kameru apod.
-V telefonu jsem to vše prošel, ale nic takového tam není. Nikdy jsem nic takového zapínat nemusel a v sekci "připojení" není o USB vůbec nic.
-Vzadu na PC jsem to už zkoušel zapojit, ale opět to samé.

P.S. Jednou u nás byl strýc, který má stejný mobil, a když to zapojil do PC, tak mu to normálně fungovalo, jako mně dříve, ale když jsem to zkusil zapojit hned po něm, tak mně to nešlo. Přitom mu to fungovalo normálně.

neodpovim ti na tvou otazku, ale poradim jinou vec.
aplikaci MyPhoneExplorer
myphoneexplorer

Je to program na obsluhu SE telefonu s pristupem jak na pametovou kartu, tak do interni pameti.
Pouzivam ho sam uz nekolik let a jsem max. spokojen.
Musis mit kazdopadne nainstalovany USB drivery k prislusnymu telefonu.

..........Chtěl bych se zeptat, proč mi při zapojení USB do PC píše na mobilu "provádí se pouze nabíjení baterie"..........

Takže tiše předpokládám, že na jedné straně USB je PC a na druhém konci je zde latentně neuvedený mobil.
Připojením mobilu přes USB k PC dojde k okamžitému nabíjení akm v mobilu, ALE PROTOŽE V PC CHYBÍ PROGRAM PRO OBSLUHU MOBILU, tak je to jediné co se děje, proto zpráva: "provádí se pouze nabíjení baterie".