Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Definice slova Hacker

Tak toto mě fakticky pobavilo:

"Nejvetsim protivnikem hackeru neni kupodivu policie , nebo tak neco, ale ruzni softwarovi pirati, ckrakeri, warez, destruktori a podobne divne zivly. Problemem pro hackery jsou hlavne protoze si lide mysli, ze clovek , ktery nedavno znicil nejaky server byl hacker a teke ho tak nazyvaji.

Takze pokud se vam nekdo naboural do pocitace a nejak ho ponicil nebyl to HACKER, ale byl to CRACKER, WAREZ apod."

hacking.html

:-D:-D:-D

Protoze jsem nad touto warezovou sifrou take premyslel, dotaz anarchista me pobavil, ale Mirkova odpoved me dostala.

Bravo Mirku, asi se dneska do vecera neprestanu smat.

P.S. Je tu jeste nekdo jiny z IQ pod 90 ?

Kolik tipujete, ze ma Mirek IQ. Ja myslim, ze bud neuveritelne vysoke nebo naopak temer nulove.

"Nebojte se, hacker neni nikdo spatny, je to clovek, ktery ma rad pocitace a jine veci. Miluje vedu a techniku, nikdy nikomu umyslne neublizi, ani neponici zadne technicke zarizeni (treba pocitac), data nenici (teda ty, ktere nicit nema) , jen vytvari a opravuje."

Toto taky nemá chybu, hlavně toto "jen vytvari a opravuje" Měl by pak zajít do banky nebo podobných institucí a vysvětlit jim to, že to není nikdo špatný a že všechny ty ochrany nemusí dělat.

Ale ani cracker nemusí být škodlivý, když má antivirovou firmu. viz na www.hoax.cz

21. 12. odhalila skupina Hack & Cracker vir, který možná máte v počítači i vy! Přítomnost tohoto viru poznáte tak, že vám počítač zamrzá , nebo na vás každou chvíli "vyskočí" cedule, že program provedl neplatnou operaci a bude ukončen. I když Hack & Cracker usilovně pracuje na programu, který tento vir odstraní, je zatím jediná obrana, odstranit ho z počítače ručně. Zkontrolujte svůj pevný disk (c:), a pokud v něm najdete adresář Windows, okamžitě resetujte počítač, nastartujte jej ze systémové diskety a tento adresář smažte.

Tuto zprávu rozešlete všem svým známým, aby se vir dál nešířil.

Za všechno tedy může ten warez syčák jeden.