Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Definice slova Hacker

Tak toto mě fakticky pobavilo:

"Nejvetsim protivnikem hackeru neni kupodivu policie , nebo tak neco, ale ruzni softwarovi pirati, ckrakeri, warez, destruktori a podobne divne zivly. Problemem pro hackery jsou hlavne protoze si lide mysli, ze clovek , ktery nedavno znicil nejaky server byl hacker a teke ho tak nazyvaji.

Takze pokud se vam nekdo naboural do pocitace a nejak ho ponicil nebyl to HACKER, ale byl to CRACKER, WAREZ apod."

hacking.html

:-D:-D:-D

Ale ani cracker nemusí být škodlivý, když má antivirovou firmu. viz na www.hoax.cz

21. 12. odhalila skupina Hack & Cracker vir, který možná máte v počítači i vy! Přítomnost tohoto viru poznáte tak, že vám počítač zamrzá , nebo na vás každou chvíli "vyskočí" cedule, že program provedl neplatnou operaci a bude ukončen. I když Hack & Cracker usilovně pracuje na programu, který tento vir odstraní, je zatím jediná obrana, odstranit ho z počítače ručně. Zkontrolujte svůj pevný disk (c:), a pokud v něm najdete adresář Windows, okamžitě resetujte počítač, nastartujte jej ze systémové diskety a tento adresář smažte.

Tuto zprávu rozešlete všem svým známým, aby se vir dál nešířil.

Za všechno tedy může ten warez syčák jeden.