Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WMP 12 píše chyba 0×80004005 nespecifikovaná chyba při přepsání infa skladby

Zdravím všechny mám problem ve wmp 12 zmizeli mi všechny informace o skladbách a při popsáni skladby mě pc odmítne s chyba 0×80004005 nespecifikovaná chyba, tak že nejde ani pojmenovat skladby.Rád bych přivítal nějakou radu jsem zastánce windows-ovych programů.Koukal jsem na to přes iTunes a info tam je ve skladbách,nejsou tedy smazány,ale nezobrazeny ve wmp 12 mám windows 7 ultimate pokud by chyběli nějaké informace urychleně zdělím.díky Pavel

ani ne tak zastánce jak mám rad všechno perfekt hlavně u pc,ale zkoušel jsem teda zakázat informace z internetu a mrknout se na to a nic info o hudbě se nozobrazilo.Pak jsem zkoušel ten odkaz na chybu 0×80004005 ve wmp ale problém je v tom že po zobrazení všech skrytých složek mě nechce pustit do document a setting odepře to :-/

to jsou otázky jak to dělám,hloubkový čištění mám u čističe registrů a malwery najde jenom při vysoký hrozbě.Avast má taky v sobě antispyware citlivější než třeba AVG antivirus.No a tenhle ten superantispyware najde víc než třeba můj Malwarebyt Anti-Malware.Ale ten superantispyware se musí hlídat co taky bere,protože mi třeba bral nero 9 uložený ve složce do karantény nebo spybot-search a to je blbost.Možná taky vyčistil jenom chybové zprávy zabloklích stránek z internetu kam jsem chodil.No určitě těch 90 položek nebyli nějak kritický aby mi třeba zpomalovali internet nebo nějak ožili:-):-p

no byl to planej poplach optimismu,update pak nešel naistalovat.Windows 7 ultimate mám legální,zrovna dnes jsem si místo Avast naistaloval microsoft
security essential kde mi windows byl zkontrolován.Pořád mi nejde do hlavy ten document and setting v této verzi windows zajímalo by mě jestli jste se tam někdo z vás koukal na tuto položku v tomhle tom windows 7 64 bit ultimate.Někde jsem četl že to mám být v users,ale to není.Pokud bych udělal na dvd kopii a naistaloval,tak se můžu rozloučit se svými daty na harddisku a hlavně nemám jistotu že windows mám vykousanej abych udělal tenhle zákrok.Nevím že třeba není nějakej program na bázi cívky aby se dalo zjistit že windows je celej.