Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno fat32 a ntsc

:x: Mám windows xp na disku a subory typu fat32.
Uvidí na druhom disku v šuflíku ,keď tam bude ntsc?
Keď som na svojom pc formatoval disk na šuflíku do ntsc vo windowse xp ,tak stále po dokončení zamrzol.

To, že máš své WinXP nainstalované na oddílu FAT32 nemá na nic vliv - nebo si snad myslíš, že WinXP se kouknou na svůj oddíl a ejhle, FAT32, tak to já s NTFS nekamarádím? To, že se ti nedaří naformátovat disk na NTFS má zaručeně jinou příčinu. Pravděpodobně má disk chybu někde nad 32GB, takže ho zkus něčím otestovat. Já bych se pokusil ten disk vytvořit pod DOSem pomocí Fdisku a poté naformátovat, sice na FAT32, ale to se dá snadno převést.