Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno neco bouchlo a trochu zasmrdelo

Dobrý den vcera jsem obdrzel pocitac na zakazku od jednoho profesionala z mesta co to sestavuje ty pocitace.

a dneska v odolednich hodinach manzelka surfovala na internetu prohlizela fotky a tak znate to ... a najednou ze neco bouchlo a trocu zasmrdelo ... tak jsem prisel z prace ale nic sem nepoznal kdyz sem otevrel bednu. muzu vam tu napsat tu sestavu tech veci co miu k tomu dal ten pan .. bylo to na zakazku noa dal jsem do toho pres 20 tisic tak je mi lito ze to hned nejde .... snad mi poradite

ta sestava je :
ASUS p5qL
Gainward GTS250 1GB DDR3
Kingston HyperX 4GB BlackEd. (kit 2x 2GB) 1066MHz
Intel Celeron 430
Seagate Barracuda 7200.10 3.5" 80GB
Redstar 350W
AOC 18.5" 931Swl

znamej rikal ze si nesedi graficka s monitorem
Změna předmětu, původně: DObrý den
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Redstar 350W

Tím je řečeno vše... Známý, ten co staví ty počítače, ti do toho dal na houby zdroj a ten se z toho zřejmě položil. Další postup - jak to leží a běží odnést ke známému na reklamaci, v případě, že se bude reklamaci vzpouzet mu to celé narvat do pozadí i s kabeláží.

Ahoj Michale Jahelko alias Michale Zapletale.

Umřel ti zdroj (minimálně, jestli toho neexitovalo více). Kup si jiný, hlavně LEPŠÍ a KVALITNĚJŠÍ, rozhodně ne redstar, LCpower, nebo Eurocase. Můžeš to jít taky "odporníkovi" na počítače omlátit o hlavu.

To je taky nápad, živit GTS250 z "jakože350W" zdroje pochybné značky a kvality...

No pokud je to pravda tak tě těžce natáhl, například disky už 320tky ani neprodáváme a ty tam máš asi starou jetou 80tku, ten celeron to si snad dělá prdel a redstar do komplu za cca 16litrů ???
Buď si děláš prdel nebo si ten prodejce našel troubu kterýmu prodsal starý předražený krámy.

edit: jinak odešel zřejmě zdroj, stejně neměl šanci to utáhnout v zátěži...

Celá ta sestava je hrozně nevyvážená:
na jedné straně - Kingston HyperX 4GB BlackEd. (kit 2x 2GB) 1066MHz - proti tomu bazarový - Seagate Barracuda 7200.10 3.5" 80GB
dále: Gainward GTS250 1GB DDR3 xxx Intel Celeron 430. (Celeron = mina z Intelu.)
Zdroj už prošel předchozími komentáři. Celá sestava působí jako nelogická skládačka.

Lidí zlatí, někdo si tady z vás dělá srandu a vy se tady předháníte v rozboru problému.
Když tazatel věděl, co má napsat v dotazu (hnedle napsal sestavu - a to je jak k věci, tak velmi vzácné) tak toho ví docela dost (podezřívám ho, že ještě víc) a dělá si z vás bezuzdnou srandu...

hahaha takova sračka za 16 litrů to te natahl jako svine, za tohle bych mu rozbil hubu
to bych si sestavil za 16 litrů o o dost lepší sestavu a to je mi jen 15 a žadnou školu na to nemam aspon zatím
asi si taky napisu za jmeno ing. a pujdu prodavat celerony