Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno V čom otvoriť *.divx?

V akom programe otvorim video subor s priponou divx? Kodeky mam nainstalovane a kazdy prehravac mi vypise nepodporovany typ suboru. Nie som si isty ci ten subor nie je poskodeny. Ako to zistim?

:-D Ale on to myslel tak, že si dělal srandu někdo, kdo ti ten soubor dával. Třeba vzal nějaký velký soubor, dal mu příponu divx a řekl ti, že to je video. Člověk nikdy neví. :-) Jinak zkus si třeba nainstalovat K-Lite Codec Pack, ať máš jistotu, že kodeky jsou v pohodě.