Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní notebook

Zdravim,

shanim kvalitni herni notebook, za rozumne penize :) je mi jasne, ze to nebude tak jednoduche, ale rekneme kolem 25.000 vc. DPH?

Da se to vubec sehnat? Chci na tom spustit nejnovejsi hry, napriklad MAFIA 2 nebo vyzkouset GTA 4. Ted mam HP Pavilion dv5 a vubec si neskrtam.

Napriklad Mafia 2 ma doporucene systemove pozadavky:
Operační systém: Microsoft Windows XP (SP2 nebo novější) / Windows Vista / Windows 7
Processor: 2.4 GHz Quad Core processor
RAM: 2 GB
Grafická karta: nVidia GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870 nebo lepší
Místo na disku: 10 GB
Zvuková karta: 100% DirectX 9.0c kompatibilní zvuková karta
Příslušenství: Klávesnice a myš nebo Windows kompatibilní gamepad

To je podle me na pocitacovou sestavu a ne NTB. Pokud se nemylim, tak NTB nejsou tak vykonne, jako stolni PC. Je tedy potreba mit o neco lepsi sestavu, nez je tato doporucena, ze?

Co jsem si cetl, tak je tedy potreba ctyrjadrovy procesor, coz by mel byt Inte Core i7. Co se ale grafiky a kvality pameti tyce, v tom se bohuzel nevyznam.

Preferoval bych radeji znacku DELL nebo SONY.

Diky za vas nazor a pripadnou pomoc.

Problem je, ze nemam jaksi kam dat stolni PC. Celkove je pro me nevyhovujici.. takze bych byl rad, kdybych nasel nejakou vhodnou alternativu - samozrejme pokud je to realne a mozne.

Pokud opravdu neexistuje vhodny herni NTB, budu mit jednoduse smulu.

A opravdu by tedy Sony VAIO EC (VPCEC2M1E/WI) nebo MSI NB GX660-071CZ - core i5-450M@2.4Ghz, GX660-071CZ, MSI mohlo stacit?

Ani jedno neni ctyrjadrovy procesor, nevim, zda na tom tolik sejde. Kdyz jsem se dival na i7, tak jsem nasel napriklad tohle:
http://www.alza.cz/sony-vaio-f12z1-e-cerny-d178759 .htm

To me hodne zaujalo, jen ta zaruka.

Kazdopadne jsem svuj rozpocet o neco navysil a mohlo by se to pohybovat kolem tech 30.000 - 34.000 Kč.

Pokud ale na ty hry budou stacit ty doporucene NTB, neni co resit :) nepotrebuji zbytecne preplacet nebo mit zbytecne 8GB pamet.

Myslel jsem, ze jsem tady na poradne, tak se nemuzes divit, kdyz se nekdo na neco pta a pritom sdeluje sve pozadavky. Pokud mas ale potrebu nejakym zpusobem machrovat, tak prosim, klidne pokracuj, kdyz ti to dela dobre :) kazdy umime neco jineho.

Takze napriklad misto LOL.. GT330 bych uvital informaci, ze napriklad toto je spatna grafika? Nebo jak to chapat?

A duvod, proc notebook a ne stolni pc jsem uvedl vyse. Rad bych pritom uspokojil pozadavek i na ty hry.