Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypíná se mi pc při hraní aplikací

Ahoj, než ponesu PC do poradny, chtěl bych se zeptat, když hraji jakoukoliv PC hru, tak se po nějaké době PC vypne, měnil sem i kvůli tomu zdroj, grafiku.. PC mám hodně zasekaný nepotřebnýma programy, doporučujete nejdřív zkusit přeinstalaci windows? Nebo vyměnit ramky, nebo čím to může být způsobeno? doufám, že ne deskou. Děkuji za odpovědi

Dobrý den , pomuže reinstalovat OS (Operační system) ,pokud je to NT koupit chladicí desku , a vyčistit si pc pokud nemáte skušenost tak vyčistit všechny otvory vysavačem a když to nepomuže pak leda do servisu například něco jako tohle : index.php