Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WUAUCLT.exe + microsoft update

zdravim,

Chci se zeptat zda nemáte někdo info. CCa 3 týdny zpět se mi začaly při startu zpomalovat některá pc /cca 2,4 ghz celeron+512 ram..Na vině je WIN UPDate. Někde jsem četl, že dočasným řešením je přepnutí z microsoft update na windows update, že další řešení zatím není a že se to týká strojů s méně než 1 gb ram..

Viry vylučuji, proces explorer jsem zkoušel...děkuji za jakékoliv info...

L.

běžně se používá winupdate.
nějakým mimořádným postupem - snad registrací office - se změní na msupdate, a s tím jsou potíže co popisuješ.

u starších windows dělám aktualizace až instalací celých servicepacků. dílčí hotfixy stahuju ručně jen u extrémně nebezpečných chyb. proto mám službu automatické updaty vypnutou.