Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Media Player 12 nevidí hudbu

Dobrý den,
používám Windows 7 a na něm WMP 12. Ten však z neznámého důvodu nevidí hudbu, kromě pár vyjímek. Ve správě knihoven jsem si zkontroloval, jestli hledá ve správné složce. Po přidání nového alba do složky WMP nic nevidí. Jednou například viděl 3 skladby z alba. Po vypnutí a zapnutí už žádnou. Kontroloval jsem i podrobnosti u skladem a nic jim nechybí. Stejné album, které WMP na Windows XP vidí i s obrázkem alba, můj WMP nevidí.
Ani strýček Google nic neví.
Děkuji

To ano, ale není to pohodlné, pokud člověk chce poslouchat větší množství hudby a chce v ní vyhledávat. Leda si pro každé album udělat playlist. Samozřejmě by to vyřešil Winamp, ale kdyby WMP fungoval, tak bych Winamp nepotřeboval.