Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je tohle opravdu Asus P5B Deluxe ?

Dobrý den mám takový dotaz našel jsem na internetu jednu základní desku P5B deluxe (není nová) o které přemýšlím že si ji koupím. Ovšem když jsem se podíval na stánky výrobce tak deska vypadala na obrázku trochu jinak než od prodejce co ji prodává na internetu . Tak se ptám zda je to to opravdu P5B Deluxe ? tady je odkaz : http://www.aukro.cz/item1205365363_p5b_deluxe.html

těžko říct :-) doma zatím nemám nic ale v nejbližší době se chystám koupit základní desku v ceně +- 1250 (socket 775) tu mám v plánu osadit Procesorem Intel Pentium Dual-Core E5200 , paměti asi 2x 512 Mb A-DATA 800Mhz aostatní zatím nevím . Prostě to chci nějak nejlevněj složit aby pc fungoval a pak až budou peníze pc vylepšit.