Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7

dobrý den, koupil jsem notebook, se systémem windows 7 a při zapnutí nabíhá, a pak tam skočí že načítá instalační slučby, juenže ty to nenačne protože se objeví chyba, že nemohba být instalace dokončena a že když restartuju počítař tak bude dokončena, to udělám a je to furt takhle dokola, porádíte mi někdo prosím?

Vrátit prodejci. Pokud si s tím chceš hrát tak použij postup pro obnovení systému, možná pomůže. mělo by to být popsané v manuálu nebo by jsi měl dostat dvd označené jako recovery nebo se mačká čudlík hned po startu počítače jak najede první obrazovka (se to na chvilku většinou vypíše-např F12 recovery)