Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Trhání videa (pouze) při současném zapojení TV a monitoru

Zdravím všechny,
včera jsem si pořídil nový monitor, abych si ze svého htpc, ke kterému je připojená TV, udělal i regulérní pc. Monitor je zapojený přes VGA, TV přes HDMI. A výsledek je, že když jsou zapojeny oba přes rozšířenou plochu, tak se mi trhají nebo nejedou úplně plynule HD videa nezávisle na přehrávači nebo zapnutém DXVA. TV nebo monitor vypojím a je všechno zase OK. Jakmile jedou oba, je problém. Nesetkali jste se někdo někdy s něčím podobným? Může to být tím, že GK prostě při aktivních dvou výstupech nestíhá? Špatné nastavení GK (Catalyst software)? Díky za jakoukoliv radu.

AMD 5050e, 4 GB RAM, integrovaná GK Radeon 3200 (přiděleno 256MB shared memory) nejnovější driver, Windows 7 32bit, TV i monitor na 1920x1080@60Hz

Tak to zas bylo něco. Koupená HD 5450 (HDMI + DVI), rozdíl oproti IGP výrazný, ale pořád se mi zdálo, že přehrávání HD videa není úplně plynulé. Tak jsem ji vyměnil za HD 5670 (HDMI + DisplayPort) a hele, úplně to samé. :-D To už jsem měl fakt nervy a po zkoušení všeho možného jsem přeinstaloval nedávno instalované W7 a najednou jede všechno jak má. A to ten PC byl užíván hodně minimalisticky s minimem nainstalovaných SW (prostě žádný bordel). Mě by z těch PC fakt někdy urvalo a Věru Pohlovou už dlouho chápu. Reinstal by asi moc nepomohl pouze s IGP, ale je dost možné, že i ta HD 5450 by to pak zvládala dobře. Ale tak co už, teď už to fakt nemá chybu. Teď si klidně můžu pouštět HD filmy na monitoru i TV zároveň. 8-)