Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Siet medzi Xp a 95

Zdravim. Chcem sa spytat na jeden problem. nefunguje mi pripojenie na Pc s Win95 z PC s WinXP.
Aby som to upresnil. Z Xp sa na 95 dostanem. Opacne nie. Firewall je vypnuty. Z 95 na Xp ping prechadza. Meno a heslo ktore sa pouziva na 95 je nastavene na Xp pod uzivatelmi. Neviem kde by mohla byt chyba. Ak by niekdo vedel nech da vediet dik.

Když se nemůžeš z win95 dostat na xp tak zkus ve windows95 připojit sdílenou jednotku /to co máš nasdílený na pc s XP/ jako písmeno. příkazem net use /viz nápověda k němu/.Nevím jestli ve win95 to je ale podle mě ano.Tím že tomu zadáš parametr jméno a heslo se to jméno a heslo pošle nezávisle na tom přihlášení do 95. přiklad
net use x: \\192.168.1.21\inx /user:jmenouzivateledoxp heslodoxp

no tak je to vyriesene. predsa len bola chyba v nasteveni userov na xp a 95.
sekretarka mi povedala ze ona tam ma heslo xxxxx a pritom tam nebolo ziadne. a 95 je taka inteligentna ze ani nic nezahlasila ked som zadal heslo, takze ma to prihlasilo len do windowsu a nie do siete :-/ porazi ma. no ale uz to ide. dakujem zucastnenim za snahu pomoct. majte sa