Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová baterie do notebooku

Dobrý den

Prosím o radu, mám starší notebook FUJITSU SIEMENS LIFEBOOK E7010 koupil jsem si novou baterii, ale jelikož notebook nemám jako první majitel nevím jak postupovat s novou baterií?
Nemám manuál, mám baterii nějak naformátovat úplně nabít nebo opak??
Doufám že víte co myslím :-)
Ani nevím jak dlouho by se měla baterie nabíjet?

Děkuji

Dobrý den,

koupil jsem si také novou baterku do noťasu Acer Extensa 5630Z. Baterku jsem zapojil začala se nabíjet.. ale nějak se to seklo na 40% a když notebook odpojím ze sítě tak se vypne. Prý je to nějakým nastavením v biosu nebo někde jinde. Nevíte někdo jak a kde?

Moc děkuji

Dobrý den koupila sem jí přes internet-schop z Třebíče.mám notebook HPcn 6230 oni mě poslali jak jsem již psala 6110,že je kontabilní ale prostě nevydrží pořád jí musím nabíjet.seriové číslo je 395791-142.víte nebaví pořád vracet a věčně platit poštovné důchod nemám velký.já prostě nalítla koupola z aukra za 2.850kč.měla sem samsung .koipila jsem si baterii a ta vydržela 4 hodiny.tak nevím co mám dělat.děkuji za odpověd a poradit.