Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soubor RAR v XP vs. Vista

Zdravim lidi,
už několikrát se mi stalo že sem vypálil jeden soubor na dvě DVD...soubor jsem nejdřív rozdělil ve WinRaru na dvě dvd a následně vypálil v neru...to všechno v XP...a když jsem to pujčil kámošovi kterej má Visty tak mu soubory z těch dvd nejdou vyextrahovat...pokaždý mu to napíše nějakou chybu...nevíte čim to?

Počítám že "nějaká" chyba je chyba archívu, ne chyba při extrakci, kdy se to například snaží narvat na céčko nebo do program files a nezvýšil raru práva.

Nejlepší kdyby ti to vrátil a ty sis to u sebe ty archívy rar otestoval/extrahoval. Případně využijte někoho třetího.
Nejspíš mu blbě čte mechanika, má přetaktovaný pc nebo podobně. Pokud ty soubory nepůjdou přečíst ani u tebe je problém v tvém pc.