Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TC a FTP

Zdravím všechny zdejší znalce.
Potřebuji poradit jak přesunout přes FTP v Total Commanderu soubory.
Když otevřu FTP ve dvou oknech kliknu na F6, tak se nic neděje. Předem děkuji za případné rady.

jak přesunout přes FTP v Total Commanderu soubory.....otevřu FTP ve dvou oknech kliknu na F6, tak se nic neděje

Ty chceš presúvať súbory z jedného FTP serveru na iný FTP server ?

Pravdu povediac, nikdy som to neskúšal, nenapadlo ma to.

Nevim jak bych ti to polopate vysvetlil ale takto to opravdu fungovat nebude, predstav si ze mas radio a to vysila, a druhe radio ktere taky vysila, aby se predali hodnoty z jednoho radia do druheho musel by se nejdrive ten obsah hodnoty prenest, to znamena vzit z jednoho radia k sobe na pasce, tu pasku odvezt do druheho radia a tam predat, z radia do radia ktere vysila to nelze nema prijem, nenarves to tam, to same ftp to ftp ten soubor musi byt nekde ulozen aby se toto provedlo, pokud neni nikde ulozen krom FTP a nemas ho na disku nepresunes ho, musis nejdrive vse stahnout k sobe a pak presunout na druhe FTP, jiny zpusob bohuzel nelze. :puff: Lepe uz to vysvetlit neumim.

Trošku jinak ( pouze zkouším doplnit viruse) :
FTP spojení je spojení klient - server ( není "symetrické" ) , máš vytvořena spojení

Cat ( klient) ------ server A
Cat ( klient) ------ server B

a pokoušíš se ta spojení "spojit".
Vůbec nezáleží na tom, že může být A=B ( což je dle všeho Tvůj případ).