Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Multisession disk

Dobry den, chci vypalit DVD .iso soubor na DVD, a chci k nemu pridat jednu slozku, asi jediny zpusob je vypalit iso soubor a pak pripalit tu slozku dodatecne. Muzete mi prosim napsat jak tu slozku pozdeji pripalim? Pri paleni iso mam na vyber neuzavrit/uzavrit disk, ale u neuzavreni to napise ze pouhym zakazanim neuzavreni disku nevytvorim multisession disk, to asi vadi ze?

Pokud se nejedná zrovna o bootovací DVD (nebo o nějaké s ochranou, což by odporovalo pravidlům Poradny), tak pro kterého čerta trváš na vypálení z .iso? Nebylo by vhodnější rozbalit to .iso do vhodného adresáře (umí to prakticky cokoliv, jmenujme WinRAR, nebo 7Zip, ten je dokonce free), přidat potřebné a pak to celé vypálit najednou? Ono připalování není nikdy nic moc.