Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalení internetu

Dobrý den,
v poslední době se mi nějak zpomalil internet, ale to velmi zvláštním způsobem. Internet jede cca 10 minut po zapnutí PC úplně normálně, ale pak se hrozně zpomalí. Test rychlosti mi ovšem tvrdí že mám rychlost 6 707,15 kbit/s- viz zde. Internet mám ADSL od O2, přes telefon, vedený normálně kabelem, ne WiFi.

Typický problém u O2, dá se říct neřešitelný. Zavolat na podporu, vymění router. Nepomůže, budou měnit pořád dokola. Nakonec řeknou, že je chyba u zakazníka a zpoplatní si výjezdy technika.

Máte IPTV? Jaký máte router? Pokud nemáte IPTV, jejich router Hauwei se chová trochu lépe, v tomto ohledu.