Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade komponentů PC v Brně - kdo mi udělá ?

Zdravicko. Mozna se tomu budete smat ale mam takovy problem. Koupil jsem hru Mafia II a zjistil, ze moje sestava uz po letech uplne neodpovida soucasnym narokum :). Hledam nekoho kdo poradi a lepe kdo prijede a na miste vymeni potrebne za novejsi

potrebuji alespon
Minimální konfigurace - v zavorce co mi hlasi system ze mam
Operační Systém: Microsoft Windows XP (SP2 a 3) - ( mam )
Procesor: Pentium D 3Ghz or AMD Athlon 64 X2 3600+ (Dual core) nebo vyšší ( mam IP 4 CPU 1,6 GHZ )
RAM: 1.5 GB ( mam asi 2 GB nevim zda funkcni )
Video Card: nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro nebo vyšší ( mam nVIDIA geforce 3 TI200 )
HDD: 8 GB ( mam )
Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0c ( mam cosi na desce, nevim co :)

Stavet novy comp se mi nechce ani financne, davat novou zakladni desku - zde se bojim aby mi kvuli tomu neprestaly fungovat programy a system a navic by tam mozna nesly pripojit dalsi karty co mam v pocitaci

Tak mne napadlo zda nekdo nemate nejaky starsi, pro Vas jiz nepotrebny veci ktery byste mi do compu mohli namontovat u mne v Brne, doinstalovat ovladace aby mi to jelo ( i ta hra :) Prosim pouze stoprocentne funkcni komponenty
Samozrejme zaplatim

prosim nabidnete s cenou
dik

a lepe kdo prijede a na miste vymeni potrebne za novejsi

No vyměňovat skoro celej počítač někde u zákazníka (v horším případě pod stolem na zemi)a instalovat windows+sw+programy, nedej bože ještě testovat paměť nebo stabilitu vga to je odhadem tak na 4-5hodin.

Vzhledem k té grafice - gf3ti a procesoru je to na úplně novej počítač. Teoreticky se z toho dá použít cdromka (uspora 600), harddisk (hodně nevyhodné, úspora cca 1100) a case (od 600)-zdroj se musi kupit novej. Zbytek se musí vyměnit jinak mafia nepojede. To co bys ušetřil na novém pc zacvakáš za práci na místě!

Nakopírovat data do nového není zas takový problém. Ten šuplík by snad šel předělat i do nového počítače pokud se někde domluvíš ať ti to tam při složení namontujou. Čili asi nějaká místní firma v brně.

Programy ze starého rozjedeš jen těžko, zvlášť když třeba v novém bude windows 7. Jendoduššíje programy nainstalovat znovu.

Těm 2TB teda nějak nevěřím...