Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s myší

dobrý den mám problém s bezdrátovou myší vůbec nereaguje a stojí na místě
z ničeho nic mě přestala fungovat
šel jsem koupit novou klasiku připojení přes PS2 a taky vůbec nereaguje a stojí na místě jediný na co reaguje tak když se něco načítá tak se tam objeví ty hodiny nebo při psaní do textového pole tak se tam objeví ten " I " kurzor jinak nic nechce se pohnout

prosím poradte, děkuji

tak změna udělal jsem nějaký změny v nastavení myši restartoval a ta nová myš přes PS2 už funguje ale ta stará pořát nereaguje jo jen doplním že je to bezdrátová myš tedy přes bluetooth ale je zajimaví že klávesnice jede je taky přes bluetooth

ne měnil jsem je
jak jsem kupoval v elektru tu novou myš tak sem právě bral rovou i baterky :-(
navíc v nastavení té myši to ukazuje že signál je cca 90-100% což je ideální bývá i 50% když mám příjmač někde zastrčenej ale funguje i na 20% signálu takže tím to taky nebude

řeknu to takhle skusil jsem všechno co šlo
co se týká softwaru skoušel jsem přeinstalovat, skoušel jsem ruzný nastavený myš, klávesnice a myš fungují i bez těchto ovladačů sice jsou bez těch nadstandardních funkcí ale i tak funguje ale to taky nešlo a myš nereaguje
hardware: vyměnil jsem baterky, restartoval PC, opakovaně jsem zkoušel vypnout a zapnout příjmač, dát ho do jiného USB, vypnout myš na příjmači jsem dal nové hledání zařízení,

nepomohlo nic

myslím si že to bud bude něco v PC nebo něco v myši ale ta svítí a takže by měla fungovat takže asi PC