Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Škodí počítači celodenní hraní her ?

Koupila jsem si noví počítač. Ale mladší brácha na něm od rána do večera hraje hry. Nemůže to tomu počítači uškodit ? Jak by se měl zatěžovat ? Třeba hrát 2 hodiny a hodinu být vypnutý ? Díky za odpovědi. Nerada bych o nové pc přišla.

doplním jen, že v takovém případě je vhodné počítač pravidelně čistit od prachu, protože ventilátory pojedou většinu času na vyšší otáčky a tím do PC nahrnou i více prachu, který zase ucpává chlazení a tím se zvyšují otáčky ventilátoru a opět roste přísun prachu...

Stačí jednou za 2 měsíce vyfoukat stlačeným vzduchem (nevysávat!)

Zakazat mu to muzes ale ma to hacek i kdyz mu das nakej zakaz nebo omezeni vzdy se najde neco jak to odstranit, takovato vec by musela byt soucasti windows a ne ty opicarny co maj jehovisty a win 7 :puff:
Misto uzitku jen samej kreslenej nesmysl

tak jednak jsem primarne reagovala na prispevek od virus, kterej si stezuje, ze ve vistach a sedmickach jsou jen opicarny misto neceho co by resilo deti zavisle na hrach

a druhak.. tazatelka pise ze si koupila novy pocitac.. tam bych videla w7 jako pravdepodobne :)

Jo je to sice pekny ale kdybych byl dite tak me to odhlasi, dam restart, vlezu do Biosu posunu to zpet o nekolik hodin a jsem zase ve hre, dalsi vec co bych udelal tak bych vlezl asi nekam na poradnu zjistil si ze v adminovy muzu zahodit sluzby a jede se na novo uz bez omezeni, ja vim je to mysleny dobre ale zabranou to neni, pokazde se neco najde jak to obejit a to je ten problem :puff: