Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zvětšení disku bez ztráty dat

Ahoj,
prosím,je možné rozšířit HDD(fyzicky jeden),který je rozdělen na dva(na disku D je systém Win XP,na druhém jsou běžná data),tak,abych na disku se systémem (nyní disk D o velikosti zhruba 80GB a 10GB volného místa) získal potřebný GB z druhého disku?...Stále je řeč o jednom fyzickém,rozdělený na dva.

Snad mě bylo pochopeno.)

Děkuji.

To neni dobrý :-/
Mám na tom svou práci.A protože pracuji s grafikou a videi,jsou to dost velká data.Bohužel již nemá kam zálohovat(všechny disky plné dat).
Program se zárukou zřejmě neexistuje předpokládám? :) Přeci nemůže být takový problém uždíbnout kousek volného místa a prsknout ho jinam? :)

Je to takovy problem. Tvoj problem sa riesi kupou nejakeho USB disku, alebo si pracu zalohujes na DVD-R(W) apod. Zalohovat je nutne vzdy ptz disk ti moze kludne zdochnut aj teraz o 3 sekundy a potom neviem odkial zoberes data. Nie zaruka sa na tvoje data nevztahuje, tvoje data su LEN tvoj problem.

Pravda,ale můj primární systém je Win7 (práce).druhý je WinXP (Microsoft Flight Simulator) a dnes jsem koupil nový addon,bohužel trošku větší a není pro něj místo.Naneštěstí se musí instalovat přímo do složky instalace simulátoru.

Použil jsem doporučovaný Acronis Disk Director a už to něco dělá.Respektive,rozděluje a přesouvá před nabootováním systému.Asi to bude chvilku trvat.
Snad to dopadne dobře.

Díky všem.

Pokud to nedopadne-hodim ještě závěrečný info.