Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Task host windows

Zdravim,prosim o radu,pri vypinani PC mi zacal W7 64bit psat,ze ceka na TASK HOST WINDOWS,proc tomu tak je a co to vlastne znamena,nasel jsem ,ze to muzu zrusit

: Tento problém se řeší:
Start -> Všechny programy -> Příslušenství -> Systémové nástroje -> Plánovač úloh -> Plánovač úloh knihovna -> Microsoft -> Windows -> RAC Klikněte pravým tlačítkem myši RacTask a oslabit ho...
je to moudre.. ?dekuji...
Zmena predmetu, pôvodne: TASK HOST WINDOWS (los)

není. plánovač úloh je na w7 velmi mocný nástroj. Je tam naúlohováno mnoho servisních akcí. otevři si počítač/spravovat/ prohlížeč událostí a najdi chybu týkající se tvého problému
dále
počítač/spravovat/ plánovač úloh a odstřel problémový task.

důležité je zjištění, ne samotný odstřel- to se dá řešit i korekcí tasku nebo přeinstalací aplikace.
ractask je jedna z úloh - ujisti se, že dělá problém ()prohlížeč událostí

ne, je to škoda. co jsi dával cesty, tak se tam mrkni- defakto je v úlohách kompletní servis windows -defragmentace, kontrola na spyware, optimalizace, korekce chyb - tím bys všechno tohle zastavil. Na vině bude některá z úloh a v prohlížeči událostí máš šanci najít info co zlobí - systém všechno vyslepičí sem. Udělej si kafe a v klidu začni pročítat - až najdeš, tak to sem zkopíruj, uvidíme co se stím dá dělat (hledej chyby a výstrahy).

třeba tvůj ractask je: Úloha nástroje Analýzy spolehlivosti určená ke zpracování dat o spolehlivosti systému. Proč ho střílet, když může být v pořádku? Zjisti chybu.

Tak znova - vypínáš PC v 12:38 10.9.2010, naskočí hláška, v prohlížeči si potom najdeš hlášku +/- z toho času -jak prosté.

jen tak ze srandy - co hlásí ten ňouma SPTD? Nevypínáš virtuální disky nestandardně?

Venku prší, zhasni světlo, třeba to přestane. Je takový problém sem okopírovat chybu, když už systém nahlásí problém a chyby jsou dobře zdokumentované? Určitě je lepší hledat a alespoň to připravit pro tvého známého.

Tak snad jsem se v tom trosku zorientoval,polkl jsem vcera litr a pul vina..:-D
za sedm dni 168 chyb z toho 23 krat-C:\Windows\SysWow64\drivers\dvdmmg.sys bylo zablokováno kvůli nekompatibilitě s tímto systémem. Požádejte dodavatele softwaru o kompatibilní verzi ovladače.
116 krat -Selhala extrakce kořenového seznamu jiného výrobce ze souboru CAB pro automatickou aktualizaci v: <http://www.download.windowsupdate.com/msdownload/u pdate/v3/static/trustedr/en/authrootstl.cab>. Došlo k chybě: Při ověření se systémovými hodinami nebo časovým razítkem podepsaného souboru bylo zjištěno, že požadovaný certifikát je mimo lhůtu platnosti.
20krat-Služba Služba seznamu sítí závisí na službě Sledování umístění v síti (NLA), která neuspěla při spuštění v důsledku následující chyby:
Nepodařilo se zahájit závislou službu nebo skupinu.

Nevim co s tim dvdmmg.sys jak ho nahradit..?

kořenáče se už tady řešili - pohledej

dvdmmg.sys jsem vygoogloval: http://www.online-armor.com/oasis2/file/avnex_ltd/ av_dvd_player_morpher/dvdmmg_sys/2782852 takže odinstaluj, nebo updatuj.

20krat-Služba Služba seznamu sítí závisí na službě Sledování umístění v síti (NLA), která neuspěla při spuštění v důsledku následující chyby:
Nepodařilo se zahájit závislou službu nebo skupinu.

ten má závislost na protokolu tcp/ip, RPC a služba rozhraní síť. úložiště. Která služba mimo rpc a tcp/ip ti neběží?