Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vylepšenie PC

Mám dajaký Duron 1300, 3gb disk a ostatné neviem.
Používam ho iba na účtovníctvo,scanovanie a tlač nejakých dokumentov.
Mám v ňom widows xp profesionál OEM.
Vie niekto ako môžem zrýchliť ten pomalý počítač.
Ja by som ho komplet vymenil, len mi je ľúto za windows xp , lebo som za neho dal 5500,- Sk.
Vie niekto nejaké solidné riešenie?
ALebo či sa nedá preniesť nejak licencia OEM win xp do iného aj staršieho , ale výkonnejšieho PC?

Ako uz bolo povedane, rozsir RAMku...
Ale nemozem suhlasit s msx.om...
Mam v compiku 2x128Mb RAMky bezim na WinXP, a nemam ziadne problemy, nezda sa mi ze by to islo pomaly. Musim vsak povedat ze menej by uz bol hazard :-D Mam to na beznu pracu... Firefox, PSPad, niekedy skusam GIMP, a obcas sa hram Wara. A vsetko ide ok :-)

LucKobRa