Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk

Vím, že je to prkotina ale potřebuju poradit.Když zapnu Mafii2 nebo Assasina tak při ukázkách se mi seká zvuk(př.Někdo mluví a to slovo co řekne se začne furt opakovat a pochvilce to skočí zas na jinou pasáž). A v nastavení nwm co s tím.Díky za rady :)

Kdysi jsem měl stejný problém u jednojádrového CPU a Vista. Pokud jsem dal XP a nebo dvoujádrový procesor, tak vše šlapalo jak po másle. Nepomáhaly přeinstalace, nic. Na webu bylo více podobně postižených lidí. Nakonec jsem upgradoval CPU a hotovo. :-)

Poraďte prosím někdo:(...Pokud někdo nechápe problém což je dost možné tak tady je to ještě jednou
Když hraji například Assasina nebo Mafii2 tak se mi během videí zasekne hlas či hudba a asi 3 vteřiny se opakuje asi 0,5 sekundový úsek.U žádných dalších her problémy nemám.

Tak teď už mě napadá jen zkusit jinou zvukovku.
Můžeš koupit nějakej obyčejnej šunt za 3-4 stovky, nebo zalovit v šuplíku u sebe, či u kámošů, zda něco nemají. Já třeba mám v zásobě 2 zvukovky do PCI (ta lepší je SBlive!, žel Creative se na to vykvákli a na Win 7 neudělali ovladače, nebo o nich nevím). Určitě někdo bude něco mít, když se poptáš okolo. Teoreticky by to mělo fungovat i s drivery přímo z Win XP, běžné zvukovky windowsy znaly.

A ještě mě napadá jedna volovina - dělají to jen tyto dvě hry? Možná ty hry využívají nějaký zvukový kodeky přímo ze systému, určitě tam máš nějaký balík kodeků, zkus ho odinstalovat a nahradit jiným, nebo prostě jen odinstalovat a zkusit ty hry. Někdo si chválí CCCP kodeky, já jsem na Win XP používal K-lite pack, i když ho spousta jiných proklínala.

I když možná jsem ty kodeky neodstranil správně... šel jsem do Tento počitač,Vlastnosti,hardware,Správce zařízení tam jsem najel do vlastností zvukových kodeků a odstranil jsem je až na 1.To mi vyhodilo, že to nejde smazat, protože systém to potřebuje pro chod....

Aha, teď to čtu znovu. Tys to chtěl odebírat ve správci hardwaru? To asi nepůjde, když se jedná o software. Ty kodeky, který jsi chtěl odebrat, to je součástí zvukovky. Proto se taky někdy standardizovaným zvukovkám typu AC97 říká integrovaný zvukový kodek.

Jak píšu - zkus jinou zvukovku. Víc mě nenapadá.