Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s přílouhou emailu

Zdravim , objevil se mi problém na emailu ... měl přijít se souborem ******.xls , místo toho se mi ale v emailu ukázalo tohle "******.xls
MT,\1X*&Q&N$`````````````````````/@`#`/[_"0`&````` ``````````!
M`````0``````````$ ``-@````$```#^____``````````#_____________
M_________________________________________________ ___________
M
M````````````````````````````````````````````````` ```````````
" a mnohem více ... nevíte jak to udělat abych to moch uložit do pc ten soubor ?

Akého poštového klienta použil odosielateľ? Akého poštového klienta používaš ty? Požiadal si odosielateľa, aby ti to odoslal ešte raz a normálne?

Vyzerá to, že niekto ti poslal (zrejme inline) prílohu zakódovanú pomocou uuencode a tvoj e-mailový klient si s tým nevie poradiť. Môžeš buď použiť nejaký dekóder (napr. si vygoogli Wincode, alebo si naprogramuj :-)) alebo použiť iného poštového klienta alebo požiadať odosielateľa, nech to pošle ešte raz a normálne.

PS: Pod odoslaním "normálne" myslím to, že odosielateľ nastaví formát správy ako obyčajný text alebo HTML (určite nie Rich Text Format).