Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Access Error: Site or Page Not Found

Zdravím a přeji pěkný večer.
Mám problém z NASEM a nevím si s tím rady.
FTP na něm jede v pohodě, síťové disky taky jedou v pohodě, ale hapruje klient který je tam vestavěn a vlastně i admin rozhraní. Když se tam dostanu, tak třebas se tam pohybuji 5 min v pohodě, najednou to začne načítat a trvá i několik hodin než se tam dostanu.
Naposledy mi vyskočila hláška: Access Error: Site or Page Not Found
Poradí někdo ze znalců?
NAS je http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 7E09G2YHGFP

Jaký tam je FW? D-link je klasický B-čkový výrobce HW, tipuju, že tam má nasekáno milion chyb. Zkontroluj realitu s http://www.dlink.cz/cs/Satellite?c=Product_C&child pagename=DLinkEurope-CZ%2FDLTechProduct&cid=119731 9419505&p=1197318957408&packedargs=QuickLinksParen tID%3D1197318957408%26locale%3D1195806934967&pagen ame=DLinkEurope-CZ%2FDLWrapper

Pokud je FW aktuální, reklamace.

P.S.: ještě předtím (reklamce) bych zkusil uvést zařízení do defaultu a začít znova.

P.S.: jsem pod vlivem, takže v případě, že jsem něco opomenul, tak se omlouvám ;-)

Aha, no v takovém případě bych zkusil nějaký ten reset do defaultu, když to nepomůže, tak reklamace.

IMHO (pokud to není popsáno všeobecně), tak ten problém s "nepamatováním si" nastavení je v přímé příčinné souvislosti. Buď pomůže ten default, nebo to vidím na závadu.

i přes láci má zatím tplink bezproblémovou pověst. ale jestli se ti chce, updatovat firmware je možné.

proti tomu jsou krámy dlink nevypočitatelné, cokoli složitějšího než switch je u nich problém.

hapruje klient který je tam vestavěn a vlastně i admin rozhraní.

toto navíc ukazuje, že problém je už v lan síti, čili router je v tom nevinně (lan rozhraní se nefirewalluje)