Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem A4tech G-LASER - zkušenosti

Ahoj.
Opouští mě myš (scrollovací kolečko si dělá co chce, špatně snímá), tak se dívám po nějaké nové. Hledám něco levnýho, ale ne zas to nejobyčejnější za 100 (i když mezi myší za 100 a tím po čem se dívám není moc rozdíl..)

Koukal jsem tak různě a narazil jsem na A4tech. V aze mi padla do oka tahle krysa. Píšou u ní o techologii G-LASER (Měl by to být dvojitý snímač pro "zamezení" chyb při snímání). Stů, po kterém jezdím je celkem nic moc, tak by se to možná hodilo.

Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s touto technologií nebo alespoň s firmou A4tech, popř nějaký rady a myšky v ceně kolem těch 250 :)

Díky

mám A4tech X750F v černé barvě. Výborná myš, jen drobet dražší, ale myslím že se vyplatí připlatit. Jediné co bych těm A4techáckým myškám vytknul jsou mezery v těle myši, kde se zachytává drobný bordýlek při celodením myšování..Jinak spokojenost a na programovatelné tlačítka na boku jsem si dost zvykl a hledám je teď i u jiných myší, když jsem u pc na návštěvě:-)

Pouzivam doma a v praci (nekolik techto mysek) A4tech X750xx, jedina zatim neodesla a pritom je v praci mame nekolikatym rokem a clovek s tim jako doma nezachazi. Nemohu mluvit o tebou vybrane, preci jenom tenhle "muj" model je skoro dvakrat drazsi, ale dle meho je to nejlepsi mys na pomer cena/vykon, co existuje. Lepsi mys znam leda od Microsoftu, ale za dvojnasobne ceny!

já si koupil tuhle myšku a jsem spokojen.. stála mě v globusu 179,- .. má vysoké rozlišení, funguje na snad na každým povrchu (sklo jsem nezkoušel) a nesvítí jak blázen červeně ze spodu.. navíc je hezky osvětlená, že po stranách stále mění barvu což jde samozřejmě kdykoliv vypnout.. mam jí několik měsíců a zatim maximální spokojenost..
od A4tech mám sluchátka které prozatím běží také dobře.. :-)