Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový procesor, dívné chování PC + mafia 2

Potřeboval bych poradit s problémem který se mi dnes vyskytl s počítačem..

Měl jsem sestavu AMD Athlon 3000+ 1.8Ghz, 3GBRam a nVidia 8600GT...Zkusil jsem si nainstalovat Mafii 2 a hra šla velmi těžce, ani se tak nesekala, jak spíš zpomaleně a nehratelně...Bylo mi tady i na jiných serverech poraděno, nový lepší procesor, který mi jinak docela slušnou sestavu brzdí...

Dnes jsem byl koupit nový procesor a to AMD Phenom 3.1GHZ dvoujádro...V obchodě mi to i namontovali...Ale např. hra Mafia 2 na které PC momentálně testuju je stejná, ne-li ještě horší, ve hře dokonce vypadly některé zvuky (výstřely atd) a počítač hodně ale hodně hučí...Stačí ho jen trochu zatížit a má zvuk jako cirkula...Teplota podle programu CPUID hardware monitor kolem 44 stupnu max 54 procesoru, grafika má 70-80 stupnu...

Můžete mi někdo poradit, opravdu budu vděčný díky moc

Co se měnilo ? Procesor nebo i deska ? A ventilátor počítám že byl boxovanej k procesoru ? Tak ten může hučet. A desku máš teda jakou ? Když dáš ctrl-alt-del vidíš u položky výkon dvě jádra ?
Jinak hra zřejmě zjistila rychlejší procesor tak přidala detaily (z té nuly co nadetekovala předtím) které ta 8600gt prostě nestíhá a stíhat nebude. Sem rád že mi to jede na gtx260 a i7-860 se zapnutou physx.